Të bashkuar si rrallë herë/ Sot ka festë në familjen e Rita Orës

Përkundër impenjimeve me koncerte në vende të ndryshme të botës, këngëtarja Rita Ora ka gjëtur kohën për tu bashkuar me familjen me rastin e ditëlindjes së vëlait të saj, Donit, i cili feston 21-vjetorin.

Me një postim në llogarinë e saj në Instagram, Rita i ka uruar atij ditëlindjës me fjalët:

‘Urime ditëlindjen shoku im më i mirë dhe vëllai më i mirë që dikush mund ta ketë’.

Rita, Elena dhe Doni janë tre fëmijët e Vera dhe Besnik Orës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here