E hënë, Janar 21, 2019
SHOW BIZ Foto/ Adriana Lima përlotet në fluturimin e fundit të “Engjëllit”

Foto/ Adriana Lima përlotet në fluturimin e fundit të “Engjëllit”

Me duart në zemër, kokën e ulur dhe sytë e mbushur me lot. Kështu është shfaqur Adriana Lima në pasarelën e showt më të famshëm në botë.

Pas 19 viteve ajo ka magjepsur sërish fansat e saj me puplat seksi të ‘Engjëllit’ të Victoria Secret, duke njoftuar edhe lamtumirën nga shtëpia më e famshme e veshjeve.

Duartrokitje dhe ovacione për modelen bukuroshe e cila përlotet duke cuar publikun në delir.

Brunia braziliane më sytë blu magjeps edhe një herë, jo vetëm me format seksi dhe të brendshmet tyl, por edhe për emocionin e sfilatës së saj të fundit në pasarelën e të brendshmeve.

Lamtumira e saj mbetet në kujtesë, dhe në një video Lima tregon karrierën e saj të gjatë me linjën e me të brendshmeve.
foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

 

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here