Denoncimi/Ja si ndahen paratë mes djalit, babait fatlum dhe Vangjush Dakos!

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili denoncon punimet e ujësjellësit në Durrësit. Në mesazhin e publikuar, qytetari shkruan se kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako i ka kaluar punimet e ujësjellësit për shtrimin e tubave, firmës “Adriatik”, në pronësi të babait të drejtorit të ujësjellësit Duurës.

“Ja si ndahen parate midis djalit, babait fatlum dhe famozit Gjush! sb

Mirmbrema zoti berisha ne durres po behen punime ujsjellsi per shtrimin e tubave nga patoku lacit ne durres, tenderin e ka mar firma adriatik ne pronesi te babait drejtorit ujsjellsit durresit me bekim te vangjushit na myten ne taksa ke fatura ujit 18 mij lek taksa vetem per ata”, shkruan ai.

Qytetari në mesazh ndër të tjera shkruan se  kanë shumë taksa të rënduara, te fatura e ujit.

“Babai i lumtur!

Ja si ndahen parate midis djalit, babait fatlum dhe famozit Gjush! sb

Mirmbrema zoti berisha ne durres po behen punime ujsjellsi per shtrimin e tubave nga patoku lacit ne durres, tenderin e ka mar firma adriatik ne pronesi te babait drejtorit ujsjellsit durresit me bekim te vangjushit na myten ne taksa ke fatura ujit 18 mij lek taksa vetem per ata”,shkruan ai.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here