Nuk do ta besoni, kjo është arsyeja e sherrit të Noyzit me Encën

Konflikti mes Encës dhe reperit Noizy u bë publik në fillim të vitit 2017 dhe shumë nga fansat e dyshes mund të jenë akoma konfuzë për arsyen e përçarjes. Gjatë një interviste për emisionin “Nin”, që do të publikohet javën e ardhshme, këngëtarja shqiptare sqaron mosmarrëveshjet me reperin.

“Sepse mashkulli ka shumë ego! Meshkujt në përgjithësi nuk do të donin të ishin me një femër që fiton më shumë se ai”, shprehet Enca teksa zbulon arsyet e konfliktit.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here