FOTO/ Dafina Zeqiri pyeti ‘A don Mu a don Dafyn’, shihni përgjigjen e Noizyt

Ditën e djeshme të gjithë fansat u suprizuan nga kënga ‘A don love a don sex’ bashkëpunim i reperit të njohur Noizy dhe këngëtares Dafina Zeqiri.

Së fundmi Dafi ka zgjedhur ti fusë të gjithë fansat e saj në dilemë duke postuar një foto në Insta ku shkruan: “A don Mu, a don Dafyn?.

Kësaj pyetje nuk ka mundur të mos ti përgjigjet Noizy i cili shkruan: “Tdu mamin”.

Epo me siguri Dafina këtë nuk e kishte parashikuar në ofertën e saj. Sidoqoft Dafi dhe Noizy me siguri që e kuptojnë shumë mirë njëri-tjetrin.

Image

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here