A janë sërish bashkë Bradley Cooper dhe Irina Shayk ?

“Page Six” raportoi se Bradley Cooper dhe Irina Shayk kanë me muaj të tërë që kanë probleme dhe nuk po shkon mirë.

Diferencat që ekzistojnë mes aktorit 43-vjeçar dhe modeles 32-vjeçare, tashmë kanë filluar të ndihen dhe të ndikojnë në lidhjen e tyre.

“Ai nuk pi pije alkoolike dhe po ndjek një regjim spiritual, ndërsa ajo do që të dalë”.

Irina ka shkuar në Ibiza vetëm, për të bërë qejf, pa bashkëshortin dhe vajzën, por e shoqëruar nga fotografët Mert Alas and Marcus Piggott.

Një tjetër burim tha për medien se çifti ishin parë shumë larg njëri-tjetrit në një festë në New York së fundi.

“Ata nuk flisnin me njëri-tjetrin dhe nuk ishin fare të lumtur” deklaroi burimi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here