“5 të vrarë brenda pak orësh, Rama e Xhafaj flasin për ulje të krimit, kjo është drejtësia kriminale”

Partia Demokratike është deklaruar sot lidhur me numrin e lartë të vrasjeve që janë regjistruar brenda pak orësh.

Deputetja Grida Duma deklaoi nga selia blu se kjo situatë ndodh se Policia nuk bën detyrën, por është vendosur e gjitha në mbrojte të ministrit të Brendshëm dhe vëllait të tij, ndërsa Prokuroria ngre akuza ndaj opozitës.

5″ të vrarë në pak orë ndërsa Fatmir Xhafaj dhe qeveria e tij flasin për ulje krimi. Kjo është drejtësia kriminale e Edi Ramës. E kishim thënë se kjo do të sillte vetëm krim dhe varfëri për njerëzit e ndershëm.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here