FOTO/ Mbi makinë e motor, Kejvina Kthella ndez flakë rrjetin

Velina e ‘Xing me Ermalin’ thuajse çdo ditë servir për fansat e saj foto shumë provokuese.

Këtë herë ajo ka zgjuar tundime me veshjen e saj të kuqe, ngjyrë e cila listohet ndër të preferuarat e modeles.

Pozat e radhës Kejvina ka zgjedhur t’i realizojë  mbi motor dhe makinë.

Më provokuese se kaq nuk mund të ishte modelja shqiptare.

ImageImage

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here