FOTO/ Ilda Bejleri ”çmend” tifozët në stadium, fansat kapin detajin: Ke dalë si..

Ditën e djeshme u zhvillua ndeshja “Shqipëri-Jordani” bukuroshja Ilda Bejleri ishte në stadium për të përcjellë të gjitha emocionet dhe komente e lojtarëve, e jo vetëm.

Pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale teksa duket tejet tërheqëse, ndërsa komentet kanë qenë të shumta, por duke u nisur nga poza e saj, një pjesë e mirë i thanë që ka dalë si Cristiano Ronaldo, prej këmbëve të hapura.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here