Ja nga çfarë hoqi dorë Loredana për shkak të shtatzënisë

Kanë mbetur vetëm edhe pak muaj që reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi të bëhen prindër për herë të parë.

Burime të Prive kanë treguar se këngëtarja e cila solli dy projekte në gjuhën gjermane, ka hequr dorë nga pirja e duhanit për shkak të shtatzënisë.

Ajo ka qenë konsumuese e duhanit dhe këtë e vërtetonte sa herë që bënte video të cilat i publikonte në Instagram.

Megjithatë, tani Loredana nuk e konsumon më, përveç tjerash edhe ka shtuar goxha peshë.

Thuhet se çifti edhe është kurorëzuar fshehurazi por akoma nuk ka asnjë konfirmim nga ana e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here