FOTO/ Enca zgjedh vendin që të gjithë kemi ëndërruar për të festuar ditëlindjen

Me datën 19 të këtij muaji, këngëtarja e njohur Enca do të festojë 23 vjetorin e saj.

Megjithëse është ende herët, prej 1 muaji ajo ka filluar të planifikoj se ç’do të organizoj për ditëlindje.

Image

Së fundmi Enca ka pyetur se çfarë sugjerimesh kishin për vendin ku mund të bënte një udhëtim ditëlindje dhe pasi është konsultuar këngëtarja ka marrë vendimin.

Nëpermjet një postimi në Instastory Enca ka treguar se vendi ku do të festojë ditëlindjen do të jetë Parisi, vendin ku të gjithë e kemi ëndërruar.

Image

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here