E fton në shtëpi për ti kthyer gjërat që i kishte blerë, por ajo që ndodh është shokuese

Prokuroria e Vicenza-s në Itali ka nisur një hetim kundër një punëtori 42-vjeçar, banor në Trissino, i akuzuar se ka përdh*nuar dhe rrëm.byer ish-të dashurën e tij nga Vicenza, një punonjëse 35-vjeçare. Siç është raportuar nga “Giornale di Vicenza”, 35-vjeçarja, dhjetorin e kaluar e kishte thirrur ish-in në shtëpinë e saj për të darkuar së bashku, që t’i kthente bizhuteritë e marra si dhurata gjatë lidhjes dhe t’i jepnin njëri-tjetrit lamtumirën përfundimtare.

Gjatë darkës, të dy kishin pirë shumë dhe nën efektin e alkoolit kishin konsumuar një marrëdhënie seksuale, të cilën ajo para se të pinte ia kishte mohuar ish-it. Pasi i doli pija, gruaja bën kallëzim ndaj ish-të dashurit për përdhunim dhe për vjedhje të sendeve të çmuara, shkruan Shkodranews.

Ai e mbrojti veten duke thënë se marrëdhënia është miratuar edhe nga gruaja dhe se bizhutë që u gjetën në shtëpinë e tij nga policia janë dhuratat që i ka bërë 35-vjeçares gjatë kohës kur kanë qenë të lidhur, shkruan Shkodranews.

Fjala përfundimtare, tani i takon gjykatës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here