Dëshmia/ Policia zhduki të brendshmet e vajzës që u abuzua nga Ronaldo!

Avokati i vajzës që akuzon Cristiano Ronaldon për përdhunim thotë se provat janë zhdukur.

Sipas asaj që ka deklaruar Leslie Mark Stovall për gjermanen Der Spiegel, deklaratat e dhëna nga klientja e tij Kathryn Mayorga janë zhdukur, shkruan “Shkodranews”.

Ashtu siç nuk ekzistojnë më as të brendshmet që ajo kishte veshur natën e ngjarjes, dhe që i kishte dorëzuar në policinë e Las Vegasit si provë, ka shtuar ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here