FOTO/ Samanta Karavello e mbytur nga pluhuri, ja çfarë ndodh në Instagram vs Reality

Pak ditë më parë këngëtarja Samanta Karavella ka publikuar në rrjete sociale një foto provokuese, ku shfaqet e veshur me një fustan të kuq në një vend të shkretuar.

Por duket se pas kësaj foto tejet provokuese dhe seksi duket se ka patur mjaft vështirësi.

Ajo ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shfaqet duke lotuar për shkak të pluhurit pikërisht në vendit e përzgjedhur për të bërë xhirimet.

“Realitet vs Instagram,” – ka shkruar këngëtarja në rrjete sociale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here