E gjeni dot kush është në FOTO? Sot një prej moderatoreve më të njohura dhe më seksi

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të përfoura e të dashura për publikun shqiptar.

Ndonëse jemi mësuar t’a shohim gjithmonë si bukuroshen seksi dhe bjonde, në fëmijëri moderatorja ka qenë totalisht ndryshe.

Brune dhe me baluke, do t’a kishim të pamundur të gjenim se vogëlushja në foton e fëmijërisë është pikërisht Marina.

E megjithatë mund të themi se buzëqeshja e saj dhe mimikat e fytyrës kanë mbetur të njëjtat pasi i hedh fotos një vështrim të dytë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here