FOTO/ Modelja Bella Hadid shkëlqen me fustanin transparent

Modelja Bella Hadid njihet për format e saj prefekte.

Në çdo dalje të saj ajo shkëlqen dhe nuk kalon pa u komentaur nga të gjithë.

Dhe së fundmi ajo pushtoi pasaralat nga New York-u deri në Milano.

Supermodelja është fotografuar mbrëmjen e së martës ndërsa po largohej nga hoteli i saj në Paris.

Ajo dukej mahnitëse me fustanin që mbante veshur, një fustan të zi transparent që i vinte në pah trupin e saj perfekt, shoqëruar me një çantë leopardi.

Jo vetëm në pasarelë por edhe në jetën e përditshme Bella di të ndjekë trendin e veshjeve dhe të shkëlqejë.

Image

Image

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here