FOTO/ I patë të gjitha nga dasma, por jo motrën super yll të Elitës që tërhoqi gjithë vëmendjen

Javën e kaluar Elita Rudi dhe Gjiko e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë me një dasmë madhështore që u bë kryefjala e mediave.

Image

E gjithë vëmendja ishte tek çifti, por edhe tek të ftuarit VIP-a e veshjet e tyre.

Megjithatë, ndonëse dasma ka ditë që ka mbaruar, Elita vetëm sot ka zbuluar sesi dukej motra e saj, Natyra.

Image

Moderatorja ka postuar një foto ku shihet duke kërcyer me motrën dhe duhet thënë që Natyra me pamjen e saj të lë pa fjalë.

Elegante, e veshur me të kuqe, Natyra i ka kthyer të gjithë sytë nga vetja.

Natyra është tashmë e njohur për publikun për shkak se shpesh është bërë pjesë e portaleve për ngjashmërinë si binjake që ka me Elitën.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here