Çmenduri në Sampdoria-Inter, shënohen tri goaa në 5 minutat e fundit, dy anullohen dhe në fund fiton…

Interi ka arritur një tjetër fitore të çmendur në Genoa kundër Sampdorias ku goli i vetëm i takimit u shënua në minutën e 94.

Në fundin e pjesës së parë VAR i anullon gol Interit, në fundin e takimit respektivisht në minutën e 88 Asamoah shënon por VAR anulon sërish.

Aksionin tjetër shënon Sampdoria, por Defrel është dukshëm në pozicion edhe pse fillimisht u dha iluzioni i një goli të rregullt.

Në minutën e 94 është Brozovic ai që i jep fitoren Interit.

https://www.youtube.com/watch?v=Lii-vU5QWso

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here