Tayna këtë herë vjen me këngë dashurie, këto janë detajet (VIDEO)

Rep-artistja, Tayna, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar pas projektit ‘Columbiana’ me Don Phenom, ka zbuluar shumë gjëra rreth saj dhe projekteve të reja.

Në një intervistë për emisionin Prive, i cili është rikthyer në sezonin e ri, artistja foli rreth ‘dissave’, ndjekësave të saj të shumtë, si dhe këngën e re e cila do të jetë ndryshe nga ato që i solli deri tani.

Të gjitha detajet do t’i kuptoni në videon e mëposhtme.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here