Ermali mesazh Luanës

Sonte në mbrëmje, Ermal Mamaqi nisi në ekranin e Klan me emisionin e tij “Xing me Ermalin”. Kolegia e tij, Luana Vjollca, e cila do të nisë shumë shpejt dhe ajo emisionin e saj, i ka komentuar Ermalit: “Suksese”.

Ndërkohë, Ermali i ka kthyer komentin duke i shkruar: “Rrofsh motër. Vonohu sa më shumë që të kesh mundësi”,  duke nënkuptuar se Luana i merr audiencën.

Ndërkohë, Luana i kërkon Ermalit të mos e teprojë:

“Mos e tepro tani, boll që të lash që të filloje i pari”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here