Gigi dhe Bella Hadid, motrat që “pushtuan” Nju Jorkun… me të brendshme (Foto)

Një pasarelë nuk vlen fare nëse aty nuk parakalon Gigi dhe Bella Hadid.

Motrat e famshme ishin zgjedhur nga Rihanna për ekspozimin e linjës së të brendshmeve seksi “Savage x Fenty”, për të mbyllur Javën e Modës në Nju Jork.

23-vjeçarja dhe 21-vjeçarja mahnitën me një shumëllojshmëri të brendshmesh.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here