FOTO/ Ja si duket Olta Gixhari pa tualet

Ajo është një nga aktoret më të njohura dhe të pëlqyera shqiptare.

Këtë herë bukuroshja Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto, ku shfaqet tërësisht pa make-up dhe e rrethuar nga rrezet e diellit.

Nuk dihet se kur do e shohim sërish në ekran apo në teatër me ndonjë projekt të ri aktoren bukuroshe.

Image

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here