Aksident në aksin Gjirokastër – Tepelenë, njëri prej drejtuesve ndodhet në spital

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, një mjet tip ‘Benz’ dhe në ‘Audi’ ku si pasojë njëri prej drejtuesve ndodhet në Spitalin Rajonal Omer Nishani në Gjirokastër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here