Luana Vjollca përvëluese në dasmën e Ledionit dhe Sarës

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme ne Como të Italisë.

Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar me detaj.

Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar, por munguan dhe shumë të tjerë që askush nuk e priste se nuk do të gjendeshin në këtë ceremoni.

Nga publikimet e rrjete ve sociale  u pa se e pranishme ishte dhe Luana Vjollca me Getoarin. Ajo që nuk u duk në asnjë cep ishte Marina.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here