FOTO/Ja reagimi i papritur i Rita Orës për performancën e Dua Lipës në koncertin e Prishtinës

Dy shqiptaret më famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa, shpesh janë përfolur për një raport që lë për të dëshiruar.

Rita dhe Dua është parë që nuk kanë raporte të mira me njëra-tjetrën dhe shumë shpesh janë munduar të shmangin takimet së bashku.

Por siç duket këto raporte kanë filluar të përmirësohen për shkak se në konferencën e mbajtur së fundi në Prishtinë, Dua përmendi Rita Orën ku tha se “Unë kam dëshirë që bota të njoh Kosovën për shkak se Rita Ora vjen nga Kosova”

Por edhe Rita ka bërë një hap në këtë drejtim, për herë të parë këngëtarja ia bën like Dua Lipës postimin e fundit, ku ka falënderuar shqiptarët për pjesëmarrjen e tyre në mbrëmjen e djeshme në festivalin”Sunnyhill“.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here