Dyshimet ja ku po fshihet autor i tragjedisë në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një person vrarë 8 persona dhe ka plagosur disa të tjerë me armë zjarri.

Dyshimet e para janë se ngjarja ka ndodhur për shkaqe proënsi dhe viktima i përket të njëjtit fis me autorët.

Ai momentalisht dyshohet të jetë fshehur një një banesë në fshat.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Resulaj.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here