Këngëtarja shqiptare “ndërron” profesion, kërcen tek tubi si striptiste (FOTO)

Nga hitet e saj e deri te zënka me shoqen e ngushtë ditët e fundit, Baby G është një nga këngëtaret më të komentuara për momentin e showbizit shqiptar.

Këngëtarja këtë herë po përgatitet për të sjellë një klip. Emisioni “Elite show”, ka filmuar këngëtaren teksa xhiron skenat e videoklipit të ri në një strip club. Nga pamjet vërehet se Baby G do të vijë shumë seksi me këtë klip e ndërsa duket se ajo ka “ndërruar” profesion.

Ajo kërcen tek tubi e veshur me një body gri me xixa si të ishte një striptiste. Këngëtarja nuk ka zbuluar më shumë mbi klipin, as titullin dhe as datën e publikimit, por janë dashur vetëm këto pamje që të nxitet kureshtja e publikut.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here