FOTO/ Rike Roçi nuk përmbahet! Shikoni si e nxjerr gjoksin ‘live’ në emision!

Është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë Rike Roçi e tregon në çdo dalje.

Pas këtij reality show, bukuroshja e mori famën përmes fotove të publikuara nga Evropianit, ku ajo u etiketua nga mediat e huaja si një tifoze seksi e Shqipërisë.

Por këtë herë Rike ka habitur sërish. E ftuar në Top Arena ajo është shfaqur veshur me një bluzë mjaft të hapur ku ka ekspozuar gati të gjithë gjoksin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here