Shkodër, 54 vjeçari me biçikletë përplaset me vazon e luleve dhe vdes

Një 54 vjeçar ka gjetur vdekjen në një aksident rrugor në Shkodër.

Viktima me iniciale N.B, banues në lagjen “Guerlie”, po udhëtonte me një biçikletë në aksin rrugorë Shkodër – Baçallek, kur ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një vazo lulesh anës rrugës, ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Po kryhen veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here