VIDEO/ Denoncimi: Ja “beteja” e Lal Plehut kundër atyre që luftojnë për kafshatën e gojës

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon e një qytetari në të cilën punonjës të Bashkisë së Tiranës po ushtrojnë presion ndaj qytetarëve.

Berisha e ka cilësuar këtë si “betejë të Lali Plehut kundër atyre që luftojnë për kafshatën e gojës”

Ja postimi i plotë i ish-Kryeministrit

Lal plehu vazhdon betejen e tij kunder atyre qe luftojne per kafshaten e gojes!

Lexoni mesazhinn dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Doktor Ky eshte terror qe po ushtron kryebashkiaku i tiranes ndaj qytetareve qe qe mundohen te nxierin buken e gojes”

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here