FOTO/ Faqja pornografike poshtëron Neymarin

E gjithë bota është duke e tallur. Nga fëmijët tek të rriturit, nga tifozë të thjeshtë deri tek lojtarë profesionistë e legjenda të futbollit.

Neymar është bërë si “tabelë qitjeje” nga admiruesit e lojës më të bukur në botë, për simulimet apo hedhjet e tij në fushën e lojës, me akuzat se po ia prish bukurinë futbollit.

Por, si të mos mjaftonin këto, tashmë është edhe faqja pornografike, “Pornhub”, e cila në tre kategori në faqen e saj, ka të përfshirë edhe Neymarin.

“Diving”, “public humiliation” dhe “crying” (hedhje, poshtërim publik dhe vajtim) quhen këto kategori që shoqërohen me fotot e brazilianit.

Image

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here