E nxori nga burgu, Kim Kardashian takohet me gjyshen e dënuar përjetë/FOTO+VIDEO

Ky është momenti prekës kur Kim Kardashian u takua me gjyshen, që e shpëtoi nga burgu. Ylli i televizionve vizitoi Alice Johnson në shtëpinë e saj në Memphis, Tenesi, të mërkurën, një javë pasi 63-vjeçarja u lirua nga burgu ku ishte dënuar me burgim të përjetshëm për drogë.

Dhe Kim luajti një rol shumë të rëndësishëm për t’i ndërruar mendjen Presidentit Trump që ta lironte nga burgu. 37-vjeçarja dhe Alice u fotografuan duke u përqafuar ndërsa po përgatiteshin për intervistën e tyre të parë të përbashkët televizive.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here