VIDEO/ Ia hodhën flamurin rus në skenë, Dua Lipa mahnit me veprimin që bëri…!

Këngëtarja më e suksesshme shqiptare tash e sa kohë ka filluar turneun në vende të ndryshme.

Së fundmi, ajo ishte e pranishme në një koncert në Moskë i cili u mbajt para tre ditësh.

Teksa po këndonte këngën e saj “Hotter than Hell”, një nga fansat e këngëtares ia kishte hedh flamurin rus në skenë, ajo e mori flamurin dhe më pas e largoi.

Siç duket, ky gjest i fansave nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares nga Kosova, edhe pse kjo e fundit mahniti me veprimin që bëri.

Për më shumë ndiqeni videon nga minuta e 54:00.

Ndryshe, Dua ditë më parë ka paralajmëruar se së shpejti do dalin në shitje biletat për koncertin që do të mbahet në Prishtinë me 10 gusht.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here