U kapet 30 kg kanabis në banesë, 2 në kërkim

Dy persona nga fshati Arshi Lengo në Gjirokastër janë shpallur në kërkim prej policisë.

Uniformat blu bejne me dije se në banesat e këtyre dy shtetasve, A.S 43 vjeç dhe F.S 38 vjeç, u gjetën 30 kg lëndë narkotike kanabis sativa.

Droga u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here