VIDEO/ E droguar apo jo? Gruaja del dhe shëtit në rrugë, krejtësisht e zhveshur

Një grua ka dalë krejtësisht e zhveshur në mes të lagjes në New Jersey duke ndalur makinat.

Gruaja e paidentifikuar mori vëmendjen e disa fqinjëve në një rrugë në Trenton, ndërsa shëtiste përgjatë trotuarit nudo.

Videoja tregon se ndryshimi i humorit të saj me një buzëqeshje të paarsyeshme dhe zemërimit të menjëhershëm në fytyrë kur banorët e hutuar e pyesin nëse është nën ndikimin e drogës.

Vajza që e filmoi tregoi se gruaja e zhveshur është aq e luhatur sa ngjan me një person të droguar. Pamjet janë bërë virale duke marrë mbi 100 mijë klikime në më pak se 24 orë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here