Përrenjas/ Aksident i rëndë, makina përmbyset në rrugë

Një aksident ka ndodhur rreth mesditës së sotme në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas.

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Qukës, ndërsa një makinë ngjyre e bardhe që transportonte mallra është përmbysur në rrugë.

Në pamjet e publikuara nga LSA shihet edhe rreshti i gjatë makinave duke bllokuar qarkullimin për shkak të aksidentit.

Nuk dihet ende nëse ka të plagosur, por në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëse dhe forca policie që kanë nisur hetimet.
33300791_434282706997571_5774547683674947584_n
33081615_434282656997576_8057220710126321664_n
33311807_434282633664245_6013314390357442560_n
33300750_434282626997579_2799685955294855168_n

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here