I kujtoi apartamentin në Gjirin e Lalzit/ Çmendet Muç Nano, shpërthen në fyerje dhe sharje ndaj Bardhit

Një rast i pazakontë ka ndodhur në emisionin “Opinion”  mes përfaqësuesit të PD-së, Gazmend Bardhit dhe analistit Mustafa Nano.

Mustafa Nano nuk ka arritur të kontrolloi dot veten kur ish-ministri i Drejtësisë i përmendi apartamentin në Gjirin e Lalzit, që sipas tij i ka me para të dyshimta.

Kjo ka bërë që Nano të shpërthente në fyerje ndaj Bardhit, por nuk e mohoi pronësin e apartamentit.

DEBATI
Bardhi: Flasim për vilen tende ne Lalëz.
Nano: Vilen time?
Bardhi: Po po per vilen tende.
Nano: Vilen e sat ëme!

Bardhi: Vilen e sat eme
Nano: Une nuk kam vile ne Lalez. Une kam apartament. Ti je nje idiot me gjyslyke

Bardhi: Ne s’jemi ketu per pasuritë
Nano: Ti nuk je idiot mor, ti je kërriç

Bardhi: Po te flasesh keshtu nuk eshte argument
Nano: Ik mor zuzar, palaco.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here