VIDEO-FOTO/ Demi Rose “përvëlon” Ibizën

Nuk ka ditë që Demi Rose të mos tregojë format e saj trupore në Instagram.

Modelja 23-vjeçare ka rreth 7 milionë ndjekës në rrjetin social dhe të martën, edhe pse nuk postoi foto provokuese, u pa në Ibiza duke realizuar një set fotografik me kostum plazhi.

Demi pozoi në mënyrë provokuese me kostumin e zi, që e tregonte fantastike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here