Dorgan në Xibrakë, Berisha: Olsi Rama ka udhëtuar disa herë me…

Ish-kryeministri Sali Berisha  i ftuar në news24 ka folur dhe në lidhje me akuzat që rëndojnë mbi vëllain e kryeministrit, Olsi Rama. Sipas tij, vëllai i kryeministrit është një ndër kokat e rëndësishme  të trafikut të kokainës në shqipëri.

Sipas ish-kryeministrit, Olsi Rama ka udhëtuar disa herë edhe jashtë Shqipërisë me makinën në të cilën u ndalua për laboratorin e drogës në Xibrak. Por, edhe pse pati disa arrestime Olsi Rama nuk përmedn farë pasi ishte vëllai i kryeministrit Edi Rama.

Gjithashtu Berisha tha se Rama po ul taksat e hoteleve luksoze në kryeqytet pasi pas blerjes së tyre fshihet Olsi Rama.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here