A ka PD video të tjera? Ja çfarë thotë Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar sot në emisionin “Studio e Hapur” në News24, ka folur për herë të parë nëse ka më video që implikojnë Ramën dhe Xhafën, apo opozita do të ndalet këtu.

Sipas tij, Klement Balili i ka filmuar nga Edi Rama, tek ministrat e tij në “Santa Quaranta”.

Pjesë nga biseda

Qytetari dixhital të sjell më shumë se çfarë u sillte SHISH?

Absolutisht që po. Informacione më të mëdha i ka qytetari dixhital. Tek këto nuk mund të mbetet e gjithë opozita.

A ka video të tjera apo audio?

Po ti besojmë Saimir Tahirit, ka video nga “Santa Quaranta”. Klement Balili i ka filmuar nga Edi Rama, tek ministrat e tij. Tahiri e ka thënë këtë gjë nuk e them unë.

Mos po bëni shantazh me këto?

Nëse e ka thënë Tahiri për shantazhe, unë nuk e di. Unë besoj ato që ka thënë ai.

A ka video të tjera që implikojnë Xhafën dhe Ramën

Nuk e di, nuk mund të them një gjë tillë. Po ta dija mund ta thosha. Edhe mund të ketë, nuk mund të përjashtoj asnjë skenar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here