Pako me kokainë në Qafë Thanë, humbin pronarët

Një pako me një kilogram e 144 gramë kokainë është zbuluar në doganën e Qafë Thanës.

Sipas policisë, droga u zbulua gjatë kontrollit të ushtruar në kufi të gjelbër, në afërsi të territorit.

Ajo ishte braktisur nga autori i cili nuk është identifikuar dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here