Çfarë e përloti Mariza Ikonomin? A janë më të sinqerta koleget e saj të fëmijërisë?

Mariza Ikonomi erdhi këtë të shtunë në programin “Një kat më lart” me Ermal Peçin.

Biseda në IN nuk ishte vetëm me rrëfime e momente të veçanta për të.

Duke folur për fëmijërinë e saj, Ermali i ka treguar surprizë një video ku ajo ishte e vogël dhe fitonte Festivalin Ballkanik. E emocionuar ajo shikon videon, ku të gjithë fëmijët brohorisnin në kor emrin e saj. Ermali i tha së në atë kohë ajo garonte me emra që sot janë shumë të suksesshëm si Jonida Maliqi, Era Rusi, Alketa Vejsiu etj.

LEXO EDHE  Redjan Rraja në burg, Kejvina Kthella në krahët e një mashkulli tjetër

A janë këto personazhe aq dashamirës e të sinqertë me të si dikur?

“Si ishtë pyetja, nuk e kuptova. Çfarë po thoje?” – tha Mariza me ironi, duke buzëqeshur më pas. “Nësë është kështu, më vjen keq” – vijoi moderatori, duke lënë të nënkuptohej përgjigjja e saj.

Ndiqni të plotë bisedën në “Një kat më lart”./InTv/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here