VIDEO/ Nuk do ta besoni çfarë bën Lorik Cana me bashkëshorten në ashensor

Askush nuk mbeti indiferent teksa Cana mbante në krahë djalin, Bojken dhe përshëndetej me fansat me lot në sy. Por po aq serioz sa ç’mund të shfaqet, ish kapitenin e karakterizon edhe një natyrë gazmore.

E kemi parë këtë në intervista të ndryshme, në rrethana shoqërore me miqtë si dhe tani me gruan, Monica, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo poston shpesh momente me bashkëshortin nga përditshmëria në Instagram, si kjo në ashensor ku të dy shfaqen në formë dhe të qeshur me Lorikun që shpenguar bën mimika për humor.

LEXO EDHE  Modelja shqiptare rrëfehet: Po më ndjek shërbimi sekret

Çifti simpatik duket se kanë një marrëdhënie të bukur ku krahas suksesit dhe imazhit pozitiv që përcjellin, nuk  mungojnë as buzëqeshjet dhe humori i mirë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here