“Makina e Memories” e Ardit Gjebreas në versionin italisht (Video)

Ka qenë një nga këngët hit të viteve ’90-të dhe jo vetëm, por edhe në ditët e sotme kënga e kantaurorit Ardit Gjebrea këndohet pafund.

Gjithashtu kujtohet si një ndër videoklipet e para shqiptare. Por ajo çka nuk dinin është si kjo këngë e njohur ka dhe një version në gjuhën shqipe të kënduar nga vetë Gjebrea. Përmes një video të publikuar nga një faqe në Instagram dëgjoni sesi duket kënga tashmë e njohur për ju.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here