Tanimë zyrtare, Enca në bashkëpunim me Universal Music (Foto)

Pas Rita Orës, Dua Lipës dhe Era Istrefit pritet që edhe një këngëtare tjetër shqiptare si Enca Haxhia të hyjë në tregun botëror të muzikës.

Para disa muajsh është bërë i ditur ky lajm nga këngëtarja në rrjetet socialë të saj por tashmë gjithçka është bërë zyrtare.

LEXO EDHE  Projektet e reja/ Xhemi Shehu: S’do jem më në “Portokalli”

Enca ka publikuar një foto në “Instagram” dhe “Snapchat” për të konfirmuar zyrtarizimin e marveshjes.

“New Family 🙂 Wish me luck! #UniversalMusic It’s official now” është mbishikrimi bashkëngjitur fotos së postuar. Ndihemi krenar dhe suksese të mëtejshme Enca.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here