Kryeministri Rama u shtron darkë, çunat e Kombëtares i këndojnë Sali Berishës (VIDEO)

Pas darkës së shtruar nga kryeministri Rama, futbollistët e ekipit kombëtar i janë drejtuar një prej lokaleve të natës në kryeqytet ku dhe i kanë kënduar ish kryeministrit Sali Berisha.

Futbollistët kanë kërcyer pothuajse deri në orët e para të mëngjesit.

Futbollistët, Bekim Balaj, Odise Roshi dhe Frederik Veseli i kanë kërkuar këngëtarit të marrë një këngë për ish-kryeministrin Sali Berisha.
Ndërsa, tre të fundit, janë ngjitur në skenë për të shoqëruar bashkë me të këngën e porositur.

LEXO EDHE  Tjetër titullar largohet nga Partizani, William Cordeiro i jep lamtumirën skuadrës

Nga video, vihet re që futbollistët e kanë shoqëruar edhe me dy gishtat lart, në shenjë triumfi apo respekti për një lider të munguar në gëzimin e tyre historik.

http://dai.ly/x4i6pnfPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here