Dortmundi shkatërron Volfsburgun,ende ka shprese per titullin

Borusia e Dortmundit ka shkatërruar me rezultatin e thellë 5-1 Volfsbugun në javën e 32 të Bundesligës dhe falë barazimit të Bayern Munchen, verdhezinjtë janë akoma në luftë për titull, pasi tashmë janë vetëm 5 pikë larg kreut.

Kagava, Ramos, Reus dhe dy gola Aubumejang i dhanë fitoren Dortmundit. Ndërkohë që goli i Andrea Shyrle ishte thjeshtë për statistikë.


All Goals – Dortmund 5-1 Wolfsburg 30-04-2016 by Live1Goals

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here