Kyle Jenner “sulmohet” sërish nga fansja tepër e ngjitur, por kësaj here…

Kylie Jenner ka bërë gocën e mirë në Hollywood të shtunën me fansen e saj më të madhe.

Ajo ka ndalur dhe ka bërë foto me të, pasi herën e kaluar e kishte lënë të tronditur duke i ulëritur që mos ta prekte.

LEXO EDHE  FOTO/ Dolli me uzo, ja ku po pushon ambasadorja Kim


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here