Valeri godet, publikon sërish foto nudo

Valer Kolnikaj, ish konkurrenti i reality show, ‘Big Brother 7’ është një ndër personazhet më të përfolura të medias të dalë nga ky spektakël dhe kjo për shkak të fotove apo dhe deklaratave të bëra për personazhe të tjerë në botën e artit dhe spektaklit.

Njëherësh model por edhe mjek me profesion Valeri vjen këtë herë me foto nudo, e cila pritet që të shkaktojë kjo pak reagime në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Drogë në dasma/ Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: I dalloj nga sjelljet

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here