Portieri i kombëtares i dhuron Çiljetës fanellën, ja si e përkëdhel ajo

Në derbin e luajtur në “Qemal Stafa” mes Partizanit dhe Tiranës, këngëtarja i kërkoi fanelëln, por portieri i tha që do t`ia dhuronte herën tjetër.

Kështu futbollisti i të kuqve e ka mbajtur premtimin pasi i ka dhuruar bjondines bukuroshe fanellën e Kombëtares Shqiptare.

LEXO EDHE  Shqiptarët që udhëtojnë drejt Italisë, ja rregullat e reja/ Nga paraqitja e tamponit te vetëizolimi 5 ditor

Vetë këngëtarja Xhilaga ka postuar në profilin e saj një foto me fanellën që i ka dhuruar portieri i Partizanit Alban Hoxha, pas grumbullimit me Kombëtaren për dy miqësoret e fundit. “Ja dhurata që mora nga Lali im”, shkruan Çiljeta në profilin e saj.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here